Pop-up met velcro gebogen
De presentatiewand pop-up met velcro gebogen heeft dezelfde eigenschappen als de pop-up met velcro, met het verschil dat deze presentatiewand gebogen is. Dat geeft uw presentatie op bijvoorbeeld een beurs een extra mooie uitstraling en u kunt spelen met de mogelijkheden die de presentatiewand u op deze manier geeft. Het doek is uit één stuk te produceren en met de meegeleverde velcro is het snel op het frame bevestigd. Twee verschillende afmetingen en de levering is inclusief een handige transsporttas.
Presentatiewand Pop-up met velcro gebogen specificaties
Model | : | Pop-up met velcro gebogen |
Kleur | : | Zilver |
Uitvoering | : | Gebogen presentatiewand |
Materiaal | : | Geanodiseerd aluminium |
Afmeting print B x H |
: |
-Model 3x3 (347 x 225 cm) -Model 4x3 (414 x 225 cm) |
Netto gewicht | : | 16,5 kg / 17,3 kg |
Garantie | : | 6 maanden |
Inclusief tas | : | Ja |
Verlichting | : | Optie |
Montage | : | ca. 15 minuten |
Makkelijk te vervoeren | : | Ja |
Accessoires |
: |
Zachte / harde transportkoffer. 3x3: 6 kilo afmeting: 45 x 45 x 90 cm. 11 kilo afmeting: 101,5 x 42 x 99 cm. Genua 4x3: Zachte koffer 45x46,5x100. Harde koffer 103x70x44 cm |
Gegevens doek en print:
Decotex doek:
Stevig textieldoek voor een degelijk en exclusieve uitstraling. Staat ook wel bekend als een "extra dik vlaggenstof" en ongeveer 75 % licht dekkend.
Techniek en materiaal:
• Printer: Mimaki DS
• Materiaal: Decotex (Decoposol, Dekostof, Dispro Decodoek)
• Printtechniek: sublimatie, resolutie tot 720 dpi
• Bevestiging: voorzien van extra stevige 5 cm breed klittenband rondom
Afwerking en montage:
Displaygigant produceert Decotex materiaal naadloos tot 320 cm breed. Het confectieatelier werkt vervolgens vakkundig af en voorziet de doeken rondom van een klittenband welke geschikt is voor het frame.
Block-out doek:
Het blockout textiel doek heeft als voordeel, in tegenstelling tot het standaard decotex, dat deze 100 % lichtdekkend is. De achterkant van het materiaal is voorzien van een zwarte film.
Techniek en materiaal:
• Printer: Durst Rho
• Materiaal: Blockout textiel (blackback)
• Printtechniek: sublimatie, resolutie tot 1440 dpi
• Bevestiging: voorzien van extra stevige 5 cm dik klittenband rondom
• 100 % dekkend lichtblokkerend textieldoek
Afwerking en montage:
Displaygigant produceert blockout textiel materiaal naadloos tot 500 cm breed. Het confectieatelier werkt vervolgens vakkundig af en voorziet de doeken rondom van een klittenband welke geschikt is voor het frame.
Displaygigant heeft verder nog diverse andere presenatiewanden/beurswanden op voorraad. Zipper beurswanden, dubbelzijdige beurswanden, mobiele beurswanden. Of kleed de beursstand verder aan met een folderdisplay of presentatiebalie.